Snel een betrouwbare notariële akte nodig?
Wij zijn ervaren én actief in meerdere rechtsgebieden.
Maak een afspraak bij ons kantoor in Amersfoort.
033 – 450 70 90 info@vvlnotarissen.nl

Ons team

Dit zijn de mensen achter De VriesVellenga Leenknegt Notarissen.
Dit zijn wij.
Dit is ons team.

Wij houden allemaal van het notariële vak en van onze klanten. Dat is wat ons verbindt. Wij zijn een hecht team, we werken veel en graag samen. Dat is prettig voor ons, maar ook voor u. We kunnen diensten gemakkelijk combineren waardoor u vaak tijd en geld bespaart.

Ons klantenteam bestaat uit twee notarissen, zes kandidaat-notarissen, een klerk en een dertiental ondersteunende personeelsleden. Samen goed voor ruim 100 jaar notariële ervaring. Wij zijn actief in meerdere rechtsgebieden, onder andere familierecht en onroerend goed. Onze ervaring en kennis zetten wij graag in om u te ondersteunen bij alle belangrijke beslissingen in uw leven. Dankzij onze brede juridische kennis kunnen wij uw vragen meestal direct beantwoorden.
Heeft u onze hulp nodig?

Bel of mail ons gerust als u meer wilt weten over onze diensten, maak vandaag nog een afspraak.
Of vraag direct via onze website een offerte op. Gratis en vrijblijvend.

mr. Kees-Jan de Vries
Notaris

Bel 033-4507090 of mail naar vries@vvlnotarissen.nl

mr. Fokko Vellenga
Notaris

Bel 033-4507090 of mail naar vellenga@vvlnotarissen.nl

mr. Jelle Leenknegt
Adviseur (oud-notaris)

Bel 033-4507090 of mail naar info@vvlnotarissen.nl

mr. Marleen Scheedler
Adviseur

Bel 033-4507090 of mail naar info@vvlnotarissen.nl

mr. Douwe Smids
Kandidaat Notaris

Bel 033-4507092 of mail naar smids@vvlnotarissen.nl

mr. Susanna Kolk
Kandidaat Notaris

Bel 033-4502088 of mail naar kolk@vvlnotarissen.nl

mr. Heidi Stitselaar-van Dijk
Kandidaat Notaris

Bel 033-4508397 of mail naar stitselaar@vvlnotarissen.nl

mr. Sophie Bot-Lokin
Kandidaat Notaris

Bel 033-4507097 of mail naar bot@vvlnotarissen.nl

mr. Bas van Brakel
Kandidaat Notaris

Bel 033-4502087 of mail naar brakel@vvlnotarissen.nl

mr. Lilyan Baars
Kandidaat Notaris

Bel 033-4507094 of mail naar baars@vvlnotarissen.nl

Mary Bangma
Klerk

Bel 033-4508390 of mail naar bangma@vvlnotarissen.nl

Hilda Krant-Bos
Notarieel medewerker

Bel 033-4507096 of mail naar krant@vvlnotarissen.nl

Claudia Lammertsma-Helms
Notarieel medewerker

Bel 033-4508392 of mail naar lammertsma@vvlnotarissen.nl

Marileen van Putten-van Gaalen
Secretaresse

Bel 033-4507098 of mail naar putten@vvlnotarissen.nl

Femke Luijer
Secretaresse

Bel 033-4508393 of mail naar luijer@vvlnotarissen.nl

Isabelle Smoorenburg
Secretaresse

Bel 033-4508399 of mail naar smoorenburg@vvlnotarissen.nl

Wendy Dolleman
Secretaresse

Bel 033-4502083 of mail naar dolleman@vvlnotarissen.nl

Esmée Feenstra
Secretaresse

Bel 033-4502081 of mail naar feenstra@vvlnotarissen.nl

Debbie van Leeuwen-Udink
Notarieel medewerker

Bel 033-4507090 of mail naar leeuwen@vvlnotarissen.nl

Lies Hulleman-Stenfert
Receptioniste

Bel 033-4507090 of mail naar hulleman@vvlnotarissen.nl

Ingrid Siteur-van Eijndhoven
Receptioniste

Bel 033-4507090 of mail naar siteur@vvlnotarissen.nl

Wil de Jong-Groen
Medewerker binnendienst

Bel 033-4507090 of mail naar jong@vvlnotarissen.nl

Bianca van de Hoef-Kroon
Secretaresse

Bel 033-4508398 of mail naar hoef@vvlnotarissen.nl

Francina Eijer-Epskamp
Secretaresse

Bel 033-4502085 of mail naar eijer@vvlnotarissen.nl