Vraag uw offerte op, vrijblijvend en gratis

Gratis en vrijblijvende offerte

De Vries Vellenga Leenknegt Notarissen is een eigentijds notariskantoor gevestigd in Amersfoort. Met een team van 23 personen bouwen we aan een organisatie waar kwaliteit en dienstverlening centraal staan. Wij hebben ruime ervaring als notaris in onder andere familierecht en onroerend goed. Dankzij onze brede juridische kennis kunnen wij u ondersteunen bij alle belangrijke beslissingen in uw leven. Uw vragen kunnen wij meestal direct beantwoorden. Vraag nu een gratis en vrijblijvende offerte aan via onderstaand formulier

Onze ervaring en kennis zetten wij graag in om onze klanten te ondersteunen bij alle belangrijke beslissingen in hun leven. Wilt u een huis (ver)kopen, een samenlevingscontract opstellen, een eigen bedrijf beginnen of uw bedrijf over laten nemen? Bij ons kunt u altijd terecht voor onafhankelijk en deskundig advies op maat. Wij behandelen alle vragen en verzoeken met evenveel zorg en aandacht. Wij denken met u mee, beantwoorden uw vragen snel en in gewoon Nederlands. Wij zijn betrokken, altijd, bij elke stap van het proces. Zo zijn wij gewoon. Uw notariële akten maken wij snel én vakkundig op. Dat doen wij gewoon.

Middels onderstaand formulier vraagt u een gratis en vrijblijvende offerte op.